High School Musical

Udostępnij ten post


Hej, dzisiejszy post również dotyczy trochę wspomnień z dzieciństwa. Nie wiem jak wy, ale ja gdy byłam młodsza uwielbiałam ten film i szczerze, gdybym się nudziła to bym go obejrzała teraz, aby powspominać dzieciństwo.
 High School Musical to film o Gabrielli Montez (  inteligentnej dziewczynie ) oraz Troy'u Boltonie ( koszykarzu ). Poznali się oni w czasie świątecznym na karaoke poprzez wylosowanie do zaśpiewania tej samej piosenki. Dzięki tej jednej piosence bardzo się polubili... bardzo. Po pewnym czasie Gabriela zmieniła szkołę, w której uczył się również Troy. Obydwoje zaczęli się też interesować śpiewaniem na scenie i spędzaniem ze sobą więcej czasu. Chociaż na ich drodze stało wiele przeszkód, poradzili sobie ;) High School Musical ma trzy części.
Gabrielę gra Vanessa Hudgens
Troya gra Zac Efron

Myślę, że jest to wspaniały film na wakacje :)8 komentarzy :

 1. W dzieciństwie uwielbiałam ten film :D I oglądałam kilka razy xD
  Anonimoowax - Klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochałam ten film i piosenki z niego! Miałam nawet karaoke, przez co mogłam mocno denerwować moich rodziców, ale i tak uwielbiałam się drzeć do muzyki :D Muszę go kiedyś jeszcze odświeżyć, bo mało co teraz pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, naprawdę? super! zawsze można trochę powspominać :D ja się w niektórych momentach nadal trochę wzruszałam, mimo upływu takiego czasu xD

   Usuń
 3. Bardzo lubiłam wszystkie trzy części :)
  Jak chcesz wpadnij do mnie: blondynetki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten film to są czasy mojego dzieciństwa, chociaż chyba niedługo odświeżę te wspomnienia i sobie go obejrzę. Pozdrawiam
  https://girlchat27.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam, ponieważ zawsze jest warto powspominać choć trochę dzieciństwo :)
   również pozdrawiam ;D

   Usuń